Bizi Arayın: +90 (212) 481 02 91
Bizi Takip Edin:

IT Danışmanlığı

      Kaliteli hizmet alın, performansınızı artırın.

     HSN Bilişim IT alanında, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde kurumsal firmalara; Bakım Destek Hizmetlerinden Sistem Kurulum ve Entegrasyon Hizmetlerine, Danışmanlıktan Projelendirmeye kadar geniş yelpazede hizmet veriyor ve uluslararası ölçekte markabilinirliğini kanıtlamış firmalarla işbirliği yaparak çözüm sunuyor.Temeli bilgiye ve profesyonelliğe dayanan iş deneyimleriyle, kurumların farklılaşması, verimli sonuçlara ulaşmaları adına hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışıyor. Ekibiyle birlikte, sunduğu çözüm veya hizmetler hakkında farklı bakış açılarıyla hareket ediyor, muhtemel alternatifleri göz önüne alarak, kurumların tüm IT ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayan hizmetler sunuyor.

     Sistem Kurulum ve Entegrasyon Hizmetleri Şirketlere uygun çözümler HSN’de...

     Firmaların IT altyapısının sürekli ve verimli bir şekilde çalışması, gelişen teknolojiye ayak uydurması, devamlılık için en temel ihtiyaçlardan birini oluşturuyor. Hızla gelişen teknoloji sayesinde dilediğiniz yerde şirket ağınıza bağlanıyor ve tüm verilerinizi bir sunucu üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Ancak hayatınızı ve işlerinizi son derece kolaylaştıran bu sistemin hiç aksamadan çalışması gerekiyor. HSN Bilişim, hizmet verilen sektör gözetmeksizin IT altyapısında performans sağlayan Sistem kurulum ve Entegrasyon hizmetleri sunuyor. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunucu çözümleri üreterek, katma değerli hizmetler sunuyor, entegre edilebilen ve yüksek verimlilik sağlayan platformlar oluşturuyor. Sisteminize entegre edeceğiniz yazılımsal ve donanımsal ürünlerin teminini, dünyada marka bilinirliğini kanıtlamış çözüm ortaklarından sağlıyor. Yapmış olduğu sistem kurulumundan sonra; alanında uzman IT personeli ile yetkili kişilere ürün kullanım eğitimi veriyor.

     Danışmanlık ve Projelendirme Hizmetleri Yapacağınız yatırımı iyi planlayın!

     IT alanındaki hızlı gelişimin sonucu olarak firmaların iş süreçleri de hızla değişmektedir. Önemli olan çalışma şartlarımızı bu hıza uydurmak ve işletmemizde gelişimi, sadece bir kerelik yapılan yenilik olmaktan çıkarıp düzenli ve sürekli bir hale getirmenin önemini kavramaktır. HSN Bilişim; etkin danışmanlık, proje referansı ve yıllara uzanan tecrübesi ile firmaların ihtiyacı olan profesyonel danışmanlık ve projelendirme hizmetlerini tek bir çatı altında sunuyor.

Haberler
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Barış mahallesi, Belediye Cad.
    Ginza Lavinya Park No:30 B Blok D:107
    Beylikdüzü / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 481 02 91
  • Email: info@hsnbilisim.com
  • Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00
    Cumartesi - Pazar: Kapalıyız
BİZE YAZIN
© 2016 HSN BİLİŞİM TÜM HAKLARI SAKLIDIR