Bizi Arayın: +90 (212) 481 02 91
Bizi Takip Edin:

Kurumsal

HAKKIMIZDA

     1990 yılında başladığımız bu yolculuğa birçok firmada aldığımız görevlerle sektörde belli bir konuma geldik. Bayi ve Kurumsal firma organizasyonlarından Kamu satış organizasyonlarına kadar görev yaptık.2008 yılında HSN Bilişim Teknolojileri olarak günümüze kadar geldi. Son olarak Nebim V3 yazılım ile girdiğimiz iş birliğini müşterilerimize aktarıp yeni bir başlangıç yaptık. Bu geçen zaman içinde birçok projede yer alan firmamız Mağazacılık, Üretim, Barkod sistemleri, Restoran sistemleri, Hotel sistemleri ve Görüntü transfer sistemlerinde gerçekleştirdiği işlerle adından söz ettirdi.

     Ayrıca Görüntü kayıt ve görüntü transfer sistemleri ile uzun bir süredir iş ortaklığı yaptığımız uzman firmalar ile gelişen bu piyasada iş birliğini daha çok çoğaltacağız.

     MİSYONUMUZ

     Firma politikalarımız doğrultusunda odaklanmaya karar verdiğimiz ürünler ve hedef pazarlarına ilişkin gerek kamu, gerekse özel sektör kurum ve kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini araştırma / geliştirme faaliyetlerimiz kapsamında analiz ederek, ülke ekonomisine ve ulusal çıkarlarımıza katma değer sağlayacak projelere; Firmamız ile uzun soluklu, yenilikçi ve rakiplerine karşı rekabeti ilke edinmiş iş-ortaklarımız ile birlikte ortak imza atmaktır.

     VİZYONUMUZ

     Küçük, orta ve büyük ölçekteki kurum ve kuruluşların, araştırma / geliştirmeye dayalı çözümlerimizi ve uzmanlığımızı etkili bir biçimde kullanarak, BT yazılım sektöründe öncelikle tercih edilen ulusal ve uluslararası lider bir Firma olmayı hedeflemekteyiz.

     KALİTE POLİTİKAMIZ

     Sunduğumuz tüm ürün, hizmet ve çözümlerde iş-ortaklarımızın kullanım amaçlarına en uygun ve en yüksek memnuniyeti, en iyi fiyatlar ile sunmak adına gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri, tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile uyum içerisinde yürütmek, sahip olduğumuz sistemi sürekli geliştirmektir.

NEDEN HSN BİLİŞİM ?

Tecrübeli

Biz, son derece deneyimli, kalifiye ve enerjik yenilikçi tasarımcılar, yazılım mühendisleri ve en son teknolojik uluslararası deneyime sahip ağ uzmanlarından oluşan çeşitlendirilmiş bir ekibiz.

Ulusararası Standartlar

Kendimize uluslararası alanda kabul edilmiş araçları, prosedürleri ve kavramları takip etmeyi, kullanmayı, geliştirmeyi ve standartlaştırmayı görev edindik.

Alanında Uzman Eğitimli

Uzman çalışanlarımızın tecrübeleri,uluslararası tüm sertifika programlarında eğitim almaya devam edilmektedir ve uluslararası nitelikleri yönünden her zaman gelişme açık bir firma anlayışımız vardır.

Güvenilirlik Kalite

Biz, müşterilerimizin kalite ile her ne pahasına olursa olsun tüm iş ihtiyaçlarını karşılamada standartlara sahip olmayı hak ettiğine inanıyoruz. Bu alandaki engin tecrübelerimiz ile benzer projeler üzerinde yaptığımız çalışmalar biz bu konuda tercih edilebilir konuma getiriyor.

Seçkin Proje Ekibi

Proje ekibimiz %100’lük bir eforla her projenin hedeflenen planda yürütülmesi için görev üstlenmektedir.

Haberler
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Barış mahallesi, Belediye Cad.
    Ginza Lavinya Park No:30 B Blok D:107
    Beylikdüzü / İSTANBUL
  • Telefon: +90 212 481 02 91
  • Email: info@hsnbilisim.com
  • Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00
    Cumartesi - Pazar: Kapalıyız
BİZE YAZIN
© 2016 HSN BİLİŞİM TÜM HAKLARI SAKLIDIR