+90 (212) 481 02 91 | hasan_keskin@hsnbilisim.com

Entegre Çözümler

e-Dönüşüm

Doğan e-Dönüşüm: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Firma: Doğan e-Dönüşüm Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında: Doğan e-Dönüşüm, 2016 yılında kurulan ve e-dönüşüm alanında hizmet veren bir firmadır. Yaygın servis ağı ve alt yapısıyla e-dönüşüm sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmayı başaran Doğan e-Dönüşüm, müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak ve sektörün kalbinin attığı yer olmaya devam etmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Entegre Çözümün Adı: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Entegre Çözüm Hakkında: Doğan e-Dönüşüm, Türkiye'nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım üreticisi olan Nebim Yazılım'ın Nebim V3 ERP programıyla, tüm e-dönüşüm süreçlerini; baştan uca ve tam entegre olarak, Gelir İdaresi'nin belirlediği yöntemle, ilgili mevzuatlara uygun, en yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak hızlı, konforlu ve güvenilir bir şekilde sağlamaktadır. Nebim V3'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamaları Doğan e-Dönüşüm'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.doganedonusum.com

QNB eFinans: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Firma: eFinans Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında: QNB Finansbank Finansal Hizmetler Grubu'nun bir iştiraki olan QNB eFinans 2013 yılında kurulmuştur. QNB eFinans müşterilerine, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye, İhracat ve Tax-Free e-Fatura uygulamaları başta olmak üzere tüm e-Dönüşüm ürünlerinde yenilikçi çözümler ve buna bağlı katma değerli hizmetler sunmaktadır. EESPA’nın (European e-Invoicing Service Providers Association) ilk Türk üyesi olan QNB eFinans, Basware, Tesisquare ve Pagero gibi Avrupa büyükleri ile yapmış olduğu iş ortaklıkları ile Türkiye’de dış ticaret alanında entegrasyon sağlayan ilk e-Fatura hizmet sağlayıcısıdır.

Entegre Çözümün Adı: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Entegre Çözüm Hakkında: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye uygulamalarında QNB eFinans web servis entegrasyonları tamamlanmış durumdadır. Entegre çözüm tüm uygulamalarda; GİB ile entegreli, hızlı ve geliştirilebilir esnekliğe sahiptir. Web servisin güvenliği QNB eFinans’ın sahip olduğu ISO sertifikaları [ISO 22301, ISO 27001 ve TS ISO IEC 27001, TS ISO IEC 20000 ve ISO 20000] ile garanti altına alınmıştır. Nebim V3'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamaları QNB e-Finans'ın e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.qnbefinans.com

Sovos Foriba: e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Firma: FIT Bilgi İşlem Sistemleri Serv. San. Ve Tic. A.Ş.

Firma Hakkında: Çalışmalarına 1999 yılında başlayan FIT Solutions ve 2012 yılında kurulan ISIS Bilişim, e-Dönüşüm alanında güçlerini Foriba çatısı altında birleştirmiştir. Foriba; yeni nesil finansal teknoloji çözümleri ve her geçen gün büyüyen AR-GE ekibiyle, dijital dünyanın en yenilikçi yazılım firması olarak yoluna devam etmektedir. Büyük, orta ve küçük işletmeler için, uçtan uca e-Dönüşüm çözümleri sunan Foriba, binlerce kobi ile birlikte çalışmaktadır. Ayda yaklaşık 80 milyar TL değerinde fatura işleyen Foriba, Türkiye'nin eb büyük 2000 şirketinin %80'ine hizmet vermektedir.

Entegre Çözüm’ün Adı: Foriba e-Fatura, Foriba e-Arşiv, Foriba e-İrsaliye

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim içerisinden kesilen faturalar, Foriba e-Fatura ve e-Arşiv fatura entegrasyonu sayesinde, web servis aracılığıyla karşı alıcısına iletir ve kişiler tüm süreci Nebim üzerinden takip edebilirler. Nebim V3'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamaları Foriba'nın e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.foriba.com

Sabancı (Edoksis): e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye

Firma: Sabancı Dijital Teknoloji Hizmetleri A.Ş

Firma Hakkında: 40 yılı aşkın bilgi teknolojileri deneyimine sahip BimSA, portföyüne kattığı İleri Veri Analitiği, Robotik İşgücü, Siber Güvenlik ile birlikte yepyeni vizyonu, gelişen hizmet ve çözümleri ve Sabancı Holding’ten aldığı güç ile 11 Aralık 2018 itibariyle yoluna SabancıDx ismi ile devam ediyor. Dijital Çarpan’ı Dx’le sembolize eden SabancıDx’in misyonu, şirketlerin dijital çarpanı olmak ve dijital enerjiyi açığa çıkartmak. SabancıDx, dijitalleşen dünyada yeni değerler ve teknolojiler yaratarak önemli stratejik iş birliklerine imza atmayı hedefliyor.

Entegre Çözüm’ün Adı: Edoksis e-Fatura, Edoksis e-Arşiv, Edoksis e-İrsaliye

Entegre Çözüm Hakkında: Edoksis, kurumların e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İrsaliye gibi elektronik belge akışlarını yönetebildikleri uygulama ve hizmetleri SabancıDx güvencesi ile geliştirir ve sunar. E-Mutabakat ve e-Analiz gibi hizmetleri ise kurumların verimliliğini artırır. Edoksis’in fark yaratan üstünlüğü operasyon, uygulama ve işletme süreçlerinin tümünü tek bir platformdan güvenli, hızlı ve kesintisiz yönetmesidir. E-Devlet uygulamalarını Nebim çözümleri ile entegre olarak sunan Edoksis, gelişmiş proje tecrübesi ile dijitalleşme sürecinizde stratejik ortağınızdır. Nebim V3'ün e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye uygulamaları Edoksis e-Fatura, e-Arşiv ve e-İrsaliye servisleriyle entegre olarak çalışmaktadır.

www.edoksis.net

 

YN ÖKC, EFT POS, Cihazlar

APOS: Müşteri Ekranları, El Terminalleri ve Mobil Yazıcılar

Firma Ticari Ünvanı: APOS Danışmanlık ve Mühendislik Ltd. Şti.

Firma Hakkında: APOS Danışmanlık ve Mühendislik Limited Şirketi, 2015 yılında sektör tecrübesi yüksek profesyoneller tarafından, yeni nesil perakende teknolojilerinin uyarlanması ve mağazacılık sistemlerinin geliştirilmesi konularındaki uzmanlığı müşterilerimiz ile paylaşmak amacı ile kurulmuştur.

Firmamız, Perakende Otomasyon Sistemleri ve RF-ID teknolojileri konusunda en üst düzey deneyime ve tecrübeye sahiptir. Mal kabul, stok takibi, sevkiyat, demirbaş takip ve sayım süreçlerine ait çözümler, donanım ve yazılım uyarlamaları ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kapsamlı AR-GE yatırımlarımız sayesinde sektörümüzde yenilikler getirmek ve müşterilerimize avantajlı ürünler sunmak bize heyecan vermektedir

Entegre Çözümün Adı: Müşteri Ekranları (8 Inch, 10 Inch), ZEBRA Android El Terminalleri (TC20, TC51), ZEBRA Mobil Yazıcılar (ZQ510), Dokunmatik POS Terminalleri

Entegre Çözüm Hakkında:Nebim V3 üzerinde yapılan geliştirmeler ile, müşteriye dönük ekranlar kullanıma sunulmuştur. Bu ekranlar sayesinde, satın alınan ürünler, ürün resmi, toplam ödenecek tutar, gibi alışverişe ait bilgiler görüntülenebilmekte ayrıca sistemin boşta olduğu anlarda, video, resim oynatma, döviz kurları görüntüleme de yapılabilmektedir.

Nebim V3 ile tam entegre olarak kullanılan Android El Terminalleri ve Mobil Yazıcılar sayesinde, mağaza içi etiket basımı, mal kabul, sayım, vb işlemler sağlanabilmektedir.

Perakende sektörüne özel olarak üretilen POS terminalleri, günümüz şartlarında fiyat olarak da cazip hale gelmiştir. Nebim V3 satış uygulamasının sorunsuz olarak çalıştırılabildiği bu cihazlar, mağazalarda uzun süreler kullanılabilmekte, kolay kurulum ve kolay eğitim avantajları sağlamaktadır.

www.apos.com.tr

Hugin: YN ÖKC

Firma: HUGIN A.Ş.

Firma Hakkında: İstanbul Çatalca’daki üretim tesislerinde yapılan yatırımlarla tamamen yerli bir marka olan Hugin, POS ve yazarkasa alanındaki üretimi yapmaktadır.

Firmamız dünya pazarları için üretilmesi planlanan yeni modellerinin AR-GE çalışmalarını yürütürken, sektörün talep ve istekleri doğrultusunda, yeni teknolojileri de ürünlerine adapte ederek sürekli gelişmektedir.

Kapsamlı AR-GE yatırımlarımız sayesinde sektörümüzde yenilikler getirmek ve müşterilerimize avantajlı ürünler sunmak bize heyecan vermektedir

Entegre Cihazlar: Hugin FP 300, Hugin FT202, Hugin VX675

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS uygulaması Hugin'in yukarıda belirtilen Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazları ile GMP3 protokolüne uygun şekilde kablolu ve ayrıca kablosuz olarak entegre şekilde çalışmaktadır. Ayrıca Hugin VX675 EFT-POS özellikli Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazı, Nebim V3 Guided Sales uygulamasından kredi kartı ile ödeme alımında da entegre bir şekilde çalışmaktadır.

www.hugin.com.tr

Profilo: YN ÖKC

Firma: E Data Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Firma Hakkında: AR-GE yatırımlarıyla teknolojiye yön veren Profilo Ödeme Sistemleri, “yazarkasa” olarak adlandırılan ödeme kaydedici cihazların donanımlarını ve bu cihazlar üzerinde çalışan her türlü yazılım uygulamalarını geliştirmektedir. Şimdiye kadar 15 farklı ülkede, 150’den fazla onaylı cihaza sahip olan Profilo Ödeme Sistemleri, ilgili yasalara uygun ödeme kaydedici cihazlar tasarlamakta ve üretmektedir.

Türkiye'de ve dünyada satış fişi kesen 1 milyonun üzerinde işletme, Profilo Ödeme Sistemleri'nin bünyesinde yer alan güçlü markaları tercih etmektedir. Profilo Ödeme Sistemleri tarafından geliştirilen ve satışı yapılan ürünlerin satış sonrası kurulum ve servis hizmetleri R2 Servis aracılığı ile yapılmaktadır.

Entegre Cihazlar: Profilo Farex FR-8300, Profilo S900, Profilo VX 680, Profilo YK-PS 300

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS uygulaması Profilo'nun yukarıda belirtilen Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazları ile GMP3 protokolüne uygun şekilde entegre olarak çalışmaktadır.

www.profiloodemesistemleri.com

Verifone: YN ÖKC, EFT POS

Firma: Panaroma Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş

Firma Hakkında: Günlük, olağan ödeme işlemlerini işletmeler için yeni nesil alışveriş fırsatlarına dönüştüren Verifone, 35 yılı aşkın geçmişi ve 29 milyon kurulu cihazı ile 150'den fazla ülkede en tanınmış perakende zincirleri, finans kurumları ve ödeme sağlayıcıları dahil birçok işletmeye hizmet veriyor. Müşterilerinin tüm zorlu süreçlerinde iş ortağı olarak yer alan ve çözümler üreten Verifone ödeme terminallerini bulut tabanlı platformlar ile internete bağlayarak, dijital dünyaya mağaza içi alışveriş deneyimlerini birleştiriyor ve tüketici ile işletme arasındaki bağı yeni nesil dijital bir platforma taşıyor. Türkiye'deki yazarkasa dönüşüm sürecindeki yatırımlarıyla da ön plana çıkan Verifone, 2016 yılında Olivetti'nin Türkiye'deki marka kullanım haklarına sahip tek distribütörü Panaroma'nın çoğunluk hissini bünyesine kattı. Ortak geliştirilen Olivetti Verifone MX 915 ECR Yeni Nesil Bütünleşik Masaüstü Yazarkasa POS ile de her zaman işletmelerin en güvendiği iş ortağı olmayı sürdürüyor.

Entegre Cihazlar:Olivetti Verifone MX 915 ECR, Verifone EFT-POS Cihazları

Entegre Çözüm Hakkında:Nebim V3 POS uygulaması Verifone / Olivett'nin yukarıda belirtilen Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazı ile GMP3 protokolüne uygun şekilde entegre olarak çalışmaktadır. Bu entegrasyon, mevzuat uyumluluğunun yanı sıra başka faydalar da sağlamaktadır. Nebim V3 ile tam uyumlu Olivetti Verifone MX 915 ECR kullanım kolaylığı olan en büyük dokunmatik ekran, Temassız pin pad özelliği olan tek masaüstü cihaz, 3'harici printer bağlama imkanı, güçlü hafıza, standart 4 milyon opsiyonel 10 milyon satır ekü, Ethernet üzerinden V3 ile bağlanma imkanı sayesinde kablo kopmalarına dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır. Ayrıca Nebim V3 POS uygulamasının kredi kartı ile ödeme ve iade işlemlerinde Verifone EFT-POS cihazlarıyla entegrasyon sağlanmaktadır.

www.verifone.com/tr/tk

 

Müşteri Sadakat Yönetimi

ComoSense: Müşteri Sadakat Yönetimi

Firma: Bonobo Teknoloji Çözümleri A.Ş.

Firma Hakkında: Bonobo 2014’te çeşitli teknoloji çözümlerini Türkiye’ye getirme amacıyla kurulmuştur. Amacı yeni teknolojileri Türkiye ile buluşturmak ve bu alanda destek hizmetleri sağlamaktır.

Bonobo, çok şubeli şirketlere, müşterilerini yönetmek, müşteri sadakatini ve satışlarını artırmak için ihtiyaçları olan herşeyi sunan Como’nun Türkiye’deki tek yetkili satıcısıdır.

Entegre Çözümün Adı: ComoSense

Entegre Çözüm Hakkında: ComoSense sayesinde işletmeler müşterilerini tanır, satın alma tecrübelerini kişiselleştirir ve daha çok harcamalarını sağlar. ComoSense, Mobil app, fırsat kulübü, CRM ve raporlama araçlarıyla markaya özel bir sadakat yönetim sistemi sunar. Segmente özel kampanyalar, damgalı kart, parapuan, ödül, indirim gibi araçlarla müşteriyi alışverişe teşvik eder. Markaya özel app sayesinde müşteri tüm bu avantajları cebinde taşır. SMS, e-posta, bildirim, pop-up mesaj ve anketlerle çok kanallı bir iletişim sağlanır. Kampanya raporlarına da dakikalar içinde ulaşılır.

www.bonobo.com.tr

Hopi: Müşteri Sadakat Yönetimi

Firma: Boyner BNR Teknolojileri A.Ş.

Firma Hakkında: Hopi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılarına, hayat tarzlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyaları iletir ve kullandıkça alışveriş deneyimini zenginleştirerek alışveriş konusunda ihtiyaç duyabilecekleri rehberliği sunar.

Giyimden teknolojiye, seyahatten gidaya birçok farklı sektörden markalarla iş birliği yaparak kullanıcılarına ve iş ortaklarına Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ilkesiyle hizmet verir.

Entegre Çözümün Adı: Hopi

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS uygulamasında Hopi uygulamasındaki kimlik numarası okutularak, Hopi üyesi müşteri bilgilerine ulaşılabilir ve Hopi için tanımlanan kampanyalardan faydalanılabilir.

https://hopi.com.tr/

Paro: Müşteri Sadakat Yönetimi

Firma: Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Firma Hakkında: Farklı kanallardan toplanan müşteri verilerini birleştirip en doğru şekilde yorumluyor, markaların pazarlama hedeflerine yönelik aksiyon alması ve müşteri sadakatini artırması için kullanıyoruz. Tüm müşteri temas noktalarınıza entegre olabilen teknolojik çözümlerinizin sağladığı kampanya ve ieltişim platformu ile verinizi, verim yaratan müşteri deneyimine dönüştürüyoruz.

Entegre Çözümün Adı: Paro

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS uygulamasında Hopi uygulamasındaki kimlik numarası okutularak, Hopi üyesi müşteri bilgilerine ulaşılabilir ve Hopi için tanımlanan kampanyalardan faydalanılabilir.

https://www.paro.com.tr/

Zubizu: Müşteri Sadakat Yönetimi

Firma: Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş.

Firma Hakkında: Doğuş Müşteri Sistemleri, Ekim 2014'te kusursuz müşteri deneyimini yaratma ve bu konudaki iyileşmeyi sürekli kılma vizyonuyla faaliyetlerine başlamıştır. Bu doğrultuda, müşteri odaklı bir kültür için şart olan analitik pazarlama ve müşteri deneyimi platformlarını oluşturmayı kendisine misyon edinmiştir.

DMS, hayat stili odakli müşteri profiline dayalı yenilikçi bir yaklaşım geliştirerek, kusursuz hizmet kalitesi sunan ve bu sayede müşteri bağlılığını arttıran, kişiselleştirilmiş çözümler yaratmayı hedeflemektedir. Müşterilerinin duygularına hitap ederek harekete geçirme, beklentilerini bilip memnuniyetlerini arttırma ve bu sayede onlara en üst düzeyde hizmet kalitesi sunmayı amaçlamaktadır.

Entegre Çözümün Adı: Zubizu

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3 POS uygulamasında Hopi uygulamasındaki kimlik numarası okutularak, Hopi üyesi müşteri bilgilerine ulaşılabilir ve Hopi için tanımlanan kampanyalardan faydalanılabilir.

https://www.zubizu.com/

 

KVKK, ETK İzin Yönetimi ve SMS

Ajans İletişim: SMS

Firma: Ajans İletişim ve Kominikasyon Hizmetleri Ticaret LTD. ŞTİ.

Firma Hakkında: Ajans İletişim, Bilişim ve İletişim Teknolojileri sektöründeki 2006 yılından beri edindiği deneyim ve tecrübelerini kullanarak, en iyi hizmetleri üretecek, hedef ve stratejilerini gerçekleştirebilmek adına daima çalışacaktır.

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte büyümenin, değişimin ve gelişimin şart olduğunun farkında olup, lider olabilmeyi ve daha önemlisi lider kalabilmeyi amaç edinmiştir.

Entegre Çözümlerin Adı: SMS

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3'ten Ajans İletişim entegrasyonu sayesinde toplu SMS'ler ve OTP SMS'ler gönderilebilmektedir.

www.ajansiletisim.com.tr

Mobildev: İzinli Veri Tabanı Yönetimi, SMS

Firma: Mobildev İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Firma Hakkında: Mobildev, müşterilerinin satış ve pazarlama ihtiyaçlarına yönelik katma değerli servisler geliştiren, Türkiye’nin önde gelen servis sağlayıcı şirketleri ile iş birliği yaparak, portföyüne 17 yılda 23.000'den fazla kurumu katmış bir teknoloji şirketidir. Teknoloji sektöründeki deneyimleri ile, birlikte çalıştığı firmalara kanunlara uyumlu, yüksek güvenlikli ürün ve servisler sunar. Mobildev, birlikte çalıştığı firmaların rekabet yolculuklarına, her zaman kendini geliştirerek eşlik eder. Firmaların büyümesine yenilikçi bakış açısıyla katkı sağlayarak, katma değerli ve eşsiz ürün ve servisleri ile firmaların, sektörlerinde ve rekabet ettikleri pazarda lider kalmalarını sürekli hale getirir.

Entegre Çözümün Adı: Toplu SMS, OTP, İVT (İzinli Veri Tabanı Yönetimi), İVT Lite (Ticari İletişim İzin Yönetimi)

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3’ün 3 operatörün resmi iş ortağı olan Mobildev’in entegrasyonuyla, Nebim V3 içerisinden OTP ve SMS gönderimleri yapabilirsiniz. Nebim V3 ile entegre edilebilen, 360 derece izin yönetimi ürünümüz Mobildev İVT ile, firmanız için izinli veri tabanı oluşturup, büyüterek, izinli pazarlama kanalınızı kanunlara uygun ve etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile birlikte firmanızın kişileri ile iletişiminin kesilmemesi ve olası cezalardan korunmak için hemen Nebim v3 ile entegre edilebilen İVT Lite ile tüm izinli ticari iletişim izinlerinizi İYS’ye aktararak entegre olun.

www.mobildev.com

Turatel: SmartADM, SmartACL, SMS

Firma: Turatel Mobil Medya İlet. Ve Bil. Sist. San. Tic. Ltd. Şti.

Firma Hakkında: 2008 yılından bu yana Turkcell Toplu Mesajlaşma Gold Partner çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. 2010 yılından sonra gelişmekte olan mobil pazarlama ve sosyal medya reklam alanlarını müşterilerine ulaştırmak adına çalışmalarına yoğunluk vermiş ve bu amaca uygun çalışan profili ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Entegre Çözümün Adı: Toplu SMS, Hızlı SMS, SmartADM, SmartACL

Entegre Çözüm Hakkında: Nebim V3'ten Turatel entegrasyonu sayesinde toplu SMS'ler ve OTP SMS'ler gönderilebilmektedir. Nebim V3 ile entegre olabilen SmartADM, ETK ve KVKK mevzuatlarına uygun olarak alınan izinlerin dijital ortamda toplanmasına ve yönetilmesine olanak sağlayan bir servistir. Dijital ortamda izinlerin alınması yanında datanın İYS'ye aktarılması, anonimleştirilmesi, ihtiyaç duyulması halinde 3. kişilerle paylaşılması vb. tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Nebim V3 ile entegre olabilen SmartACL ise, hizmet sağlayıcının veri akışını sağlayan tüm kanallarından gelen datasını tek kaynakta toplayarak İYS'ye aktaran, İYS üzerinden yapılan güncellemeleri ise veri akışını sağlayan kanallara ileten servistir.

www.turatel.com.tr

 

Diğer Çözümler

BulutTahsilat: Banka Entegrasyonları

Firma Ticari Unvanı: Kayaport Teknoloji Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.

Firma Hakkında: Kayaport Teknoloji Hizmetleri, 2010 yılında inovasyona dayalı Web ve Bulut Çözümleri geliştirmek amacıyla kurulmuştur. İstanbul Teknokent içinde AR-GE faaliyetlerine devam etmektedir. TÜBİTAK destekli yazılım projeleri geliştirmektedir. Avrupa Birliği Ödeme Hizmetleri Kanununun (Payment Services Directive - PSD) Türkiye' deki ilk uygulayıcısı şirkettir. Hedefi; hizmet verdiği alanlarda ileri düzey yazılım uygulamaları geliştirmek ve bu uygulamalarını kullanan firmaların iş gücü ve zamandan kazanç elde etmelerini sağlayacak otomasyonları kusursuz bir şekilde sunmaktır. Rutin olarak yapılan finansal işleri otomatikleştirmek, insan merkezli hataları tamamen ortadan kaldıracak çözümleri sunmak asıl amacıdır.

Entegre Çözümün Adı: BulutTahsilat Online Banka Entegrasyonu, POS Detay Rapor Entegrasyonu, Sanal POS Entegrasyonu

Entegre Çözüm Hakkında: BulutTahsilat entegrasyonları sayesinde banka hesap hareketleri, banka sistemleriyle entegre bir şekilde Nebim V3'ten izlenebilmektedir. ayırca Nebim V3 Online Taksit Ödeme, BulutTahsilat Sanal POS aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

www.buluttahsilat.com

Iontegra: Depo Yönetimi Sistemi (WMS)

Firma Ticari Unvanı: Iontegra Yazılım Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi

Firma Hakkında: Iontegra olarak Depo Yönetim Sistemi (WMS), Saha Sipariş Uygulaması ve diğer yenilikçi çözümlerimiz ile Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri, yazılım firması olma hedefi ile yola çıktık. Artan tecrübemiz ve uzman kadromuz ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Entegre Çözümün Adı: WMS (Depo Yönetimi Sistemi)

Entegre Çözüm Hakkında: V3 ile entegre çalışarak deponuzun en verimli şekilde kullanılmasını ve iş akışının minimum sürede tamamlanmasını sağlar. Raflarınız ve deponuzdaki ürünler adreslenerek depodaki tüm işlemlerinde zamandan ve kullanılan depo alanından, kargo ve E-ticaret entegrasyonlarıyla da zamandan tasarruf sağlanır. Satış kanallarından gelen siparişlerin veya deponuza mal kabul ile giren ürünlerin adreslenmiş olan raflara çıkış ve girişişlemlerinin en kısa sürede gerçekleştirilmesine olanak tanır. Bunu yaparken de çalışanların performans bilgilerinin ve depoda işlem gören her ürün hareketinin takibinin yapılmasını mümkün kılar.

www.iontegra.com

Entegra: Pazaryeri Entegrasyonları

Firma Ticari Unvanı: Sync Teknoloji A.Ş

Firma Hakkında: 2008 yılından bu yana hizmet veren firma, e-ticaret siteleri ve diğer internet satış platformları üzerinden (gittigidiyor, n11, sanalpazar, hepsiburada fiyat karşılaştırma siteleri vb.) satış yapan firmaların yaşadıkları kronik stok, fiyat, toplu ürün aktarımları, gelen siparişlerin manuel işlenmesi gibi güncelleme sorunlarına çözümler sunmaktadır. Bu işlemlerin tamamının otomatik olarak sistem tarafından yapılmasını sağlayarak, V3 müşterilerinin satışlarını daha verimli ve kazançlı hale getirmelerine öncü olmayı hedeflemektedir.

Entegre Çözüm Hakkında: V3 yazılımı ile pazaryerleri entegrasyonunu sağlamaktadır. Pazaryerleri platformlarındaki siparişlerin V3'e aktarılması, V3 güncel stok bilgilerinin bu platformlara aktarılması prensibi ile çift taraflı tam entegrasyon sağlamaktadır. Entegra firmasının farklı paket seçenekleri yer almaktadır. Önerilen paket https://www.entegrabilisim.com/paketler.html sayfasında yer alan Paket 3'tür.

www.entegrabilisim.com

Verimsoft: Mağaza Shift Yönetimi

Firma Ticari Unvanı: Verimsoft Yazılım A.Ş.

Firma Hakkında: 2004 yılından bu yana Nebim ile olan iş birliğini Nebim Gold Partner olarak sürdüren Verimsoft Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. analiz ve uyarlama tecrübesini birleştirerek perakende sektörüne özel uygulama yazılımları da hayata geçirmeye karar vermiş ve bu yönde ürünler geliştirmiştir.

Entegre Çözümün Adı: Shift Yönetimi

Entegre Çözüm Hakkında: İK Departmanları, Mağaza Koordinatörleri, Mağaza Müdürleri ve Personellerin Shift takiplerini kolaylaştırmak ve tüm şirket içinde hızlı veri alışverişini sağlamak için geliştirilmiştir. İşletmelerin personel maliyetlerini optimize edebilmelerini, mağazalarında, şube ofislerinde ve merkez ofisinde optimum sayıda personel ile çalışarak maksimum ciroya ulaşmalarına destek sağlar.

Şirket yönetiminin (perakende ve insan kaynakları yönetimlerinin) her bir mağaza için, açılış öncesinde planlanan hedeflerin gerçekleşmesi için gerekli Shift temel performans kriterlerinin (cinsiyet, yaş, dil, mağaza açılış ve kapanış saatleri takibi, mesai saatleri, ilave mesai, mağaza anahtarı takibi, eğitim durumlarına vb.) sisteme kayıt edilmesi ve mağaza müdürünün haftalık Shift planını yaparken bu kriterlere göre haftalık Shift programını yapması ve takip edilmesidir.

http://verimsoft.com/verimsoft-shift-takibi-ve-yonetimi